EVC dealer a reseller pro Českou republiku a Slovensko

Jsme autorizovaný dealer EVC electronic GmbH a zároveň poskytujeme přístup k námi upraveným souborům a mappackům přes aplikaci WinOLS.

NÁSTROJE PRO PRÁCI S JEDNOTKAMI

V nabídce máme kompletní nabídku nástrojů pro čtení a zápis řídících jednotek. Aktuální produkty jsou BDM100, BSL100 a OLS300.
Našim klientům poskytujeme plnou technickou podporu a v blízké budoucnosti budeme pořádat školení práce s nabízeným vybavením.

SOFTWARE PRO ÚPRAVU OBSAHŮ ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK

Pomocí software WinOLS můžete zobrazit a modifikovat obsah řídící jednotky. Program má řadu funkcí pro usnadnění práce. Ve spojení WinOLS s nástroji BDM100, BSL100, OLS300 anebo programátorem pamětí máte ten nejmocnější nástroj pro práci s jednotkami.
Našim klientům poskytujeme plnou technickou podporu programu a v blízké budoucnosti budeme pořádat školení práce s programem.

EVC RESELLER

Pokud máte zájem o napojení na naši databázi souborů, damos a mappacků, kontaktujte nás pro prvotní nastavení. Vše ostatní již poté probíhá online přes náš systém a WinOLS.

UPRAVENÉ SOUBORY

Pokud nemáte potřebné znalosti v oblasti úpravy řídících jednotek, můžete od nás kupovat upravené soubory přes program WinOLS.
V případě požadavku na individuální úpravu souboru (v případě nestandardní konfigurace motoru) bude po zaslání Vašeho originálního souboru program dle požadavku upraven a dostupný ke stažení v programu WinOLS pouze pro Vás.
Kompletní seznam námi nabízených souborů naleznete v aplikaci WinOLS.

DAMOS

Damos je soubor popisů map v řídící jendotce ve formátu, ve kterém jej používá výrobce při vývoji a testování. V tomto souboru bývá popiš všech obsažených map a hodnot - většinou 2-80.000 položek, což je velice nepřehledné, ale pro zkušeného uživatele to není překážkou.
Námi nabízené damos soubory naleznete v seznamu námi nabízených souborů v aplikaci WinOLS.

MAPPACK

Mappack je soubor popisů map v řídící jednotce pro přehlednější práci s obsahem pomocí programu WinOLS. Běžně Mappack obsahuje popis potřebných map pro správné provedení úpravy řídící jednotky.
Námi nabízené soubory s popisy map naleznete v seznamu námi nabízených souborů v aplikaci WinOLS.