Individuální úpravy

Stále více zákazníků se vrací s tím, že jim již základní zvýšení výkonu (chiptuning) nestačí. Pokud se nechcete ani Vy spokojit s klasickou úpravou - nabízíme přestavbu Vašeho motoru, případně odpovídající přestavbu brzdového systému a podvozku pro splnění individuální homologace v případě zápisu úpravy do TP.

Individuální ladění

Nabízíme možnost ladění motoru online! Jako jediní v ČR ladíme za pomoci speciálního vybavení benzínové motory s jednotkami ME3, ME5, ME7 a Siemens MSS5x v reálném čase, kdy můžeme měnit parametry v řídící jednotce za chodu motoru. Tento způsob výrazně zvyšuje úroveň kvality a preciznost úpravy. Také nabízíme online ladění naftových motorů s jednotkami MSA12, MSA15 a EDC15.

Co je individuální ladění? Odpověď je je jednoduchá - pokud máte instalované větší turbo, vstřikovače nebo jinou zásadní součást motoru, je pro správnou funkci motoru nutné naladit řídící jednotku. Všeobecně se mnozí domnívají, že pokud vyměníte vstřikovače nebo instalujete větší turbo, není ladění nutné a domnívají se, že buď v sériovém nastavení, nebo chipem (který je však určen pro motor v sériovém stavu) je vše hotovo a správná funkce se dostaví. Není to však pravda. V případě větších vstřikovačů, tedy větší dodávka paliva do válce, je nutné nastavení správného počátku vstřiku, aby palivo správně shořelo. V opačném případě vzrůstá teplota výfukových plynů (EGT) a motor se může poškodit. Stejný případ je to s turbodmychadlem, kdy větší množství vzduchu a neodpovídající množství paliva může taktéž způsobit poškození motoru.

Individuální ladění probíhá na brzdě s průběžným měřením výkonu s logováním a analýzou důležitých parametrů.

Stavby motorů

Provádíme kompletní stavby motorů.

Turbodmychadla

Provádíme prodej a montáž turbodmychadel.

Výfukové systémy

Provádíme návrhy, stavby a montáže výfukových systému pro přeplňované i nepřeplňované motory. Také provádíme prodej a montáž výfuků renomovaných značek.

Brzdové systémy

Provádíme dodávky a montáž brzdových systémů.

Podvozky a aerodynamika

Dle požadavků navrhneme, dodáme, namontujeme a nastavíme vhodný podvozek přesně pro Vaše použití. S úspěchem již několik let dodáváme podvozky XYZ RACING, které máme odzkoušené i na našich autech.

Karbonové díly

Pro nejnáročnější uživatele nabízíme výrobu dílů z karbonu. Karbon je nejen pevný, ale také lehký materiál a stále více je používán i v prvovýrobě.